• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
O hotelu PDF Drukuj Email

Hotel Zorza ** położony jest w centrum Namysłowa w bliskiej odległości od wszystkich najważniejszych obiektów użyteczności publicznej, takich jak: banki, urzędy, stacje PKP i PKS. Hotel został oddany do użytku w 2009 roku.

Hotel jest częścią Centrum Rekreacji Zorza w skład którego wchodzą: kręgielnia, klimatyczny club, siłownia, fitness, sauna oraz gabinet masażu.

Do dyspozycji gości udostępniony jest Living Room wyposażony w TV wraz z odtwarzaczem DVD, który został urządzony w klimacie znajdującego się kiedyś w tym miejscu kina Zorza. Hotel posiada dużą jadalnię gdzie goście mogą w miłej atmosferze i otoczeniu stylowego wnętrza zjeść śniadanie. Istnieje również mała, kameralna jadalnia wyposażona w ekspres do kawy i herbaty z której goście mogą w każdej chwili skorzystać. W całym obiekcie zapewniamy szybki, bezprzewodowy Internet.

Dbając o Państwa komfort i zadowolenie z pobytu w Hotelu Zorza każdy z gości może liczyć na całodobową pomoc ze strony recepcji w uzyskaniu informacji co warto zobaczyć w naszym pięknym mieście i jak miło spędzić czas w trakcie pobytu u nas. Hotel przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy planują wyjazd biznesowy, rodzinny, pobyt weekendowy, świąteczny wypoczynek lub wycieczkę oraz dla wszystkich tych, którzy choć na chwilę chcieli by zetknąć się z Namysłowem oraz jego wspaniałymi okolicami.

 
Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)