Pulse fitness club

  • An Image Slideshow
Strona główna > Rodzaje zajęć > Fitness > Sala i sprzęt
Sala i sprzęt
PDF Drukuj Email

Sala fitness

Nasza klimatyzowana sala o powierzchni ponad 80 m/2 to miejsce, gdzie oferujemy dla Państwa pełen wachlarz najpopularniejszych ćwiczeń ruchowych z profesjonalnymi instruktorami mającymi do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt fitnesowy dostępny obecnie na rynku. Odpowiednio dobrane nagłośnienie w połączeniu z grą świateł i barw daje efekt wyjątkowego klimatu tego miejsca. Zajęcia odbywają się codziennie w określonych godzinach.  Osoby ćwiczące potrzebują strój sportowy oraz zamienne obuwie treningowe.

Sprzęt do fitness

Naszą klimatyzowaną zaaranżowaną w oryginalnym stylu salę fitness zaopatrzyliśmy w sprzęt firm Rebook oraz  Mega-Fitness - eksperta w kompleksowym wyposażeniu fitness. Dzięki tej profesjonalnej firmie udało nam się stworzyć bogatą, kompleksową oraz zróżnicowaną ofertę sprzętu sportowego.

Aby trening był efektywny i bezpieczny.

Gwarantujemy wysokiej jakości przybory, odporne na długotrwałe i intensywne użytkowanie. Jest to sprzęt najwyższej klasy ułatwiający zachowanie higieny i bezpieczeństwa ćwiczeń, a tym samym komfortowy i bezpieczny trening. Wśród nich znaleźć można zarówno typowe przybory do zajęć wzmacniających, jak stepy, hantle, obciążenia na kostki, piłki, piłeczki easy ball; jak również kompletne zestawy przyborów do jogi i body&mind.
Do pracy nad ciałem w pozycjach niskich proponujemy nowoczesne, hiszpańskie maty do ćwiczeń, chronione specjalnym systemem antybakteryjnym, który uniemożliwia rozwój drobnoustrojów i utrwalanie nieprzyjemnych zapachów.